Age Attraction Prémiová přírodní kosmetika
Zveme vás do světa žen, kterým více než na jedné vrásce navíc záleží na tom, co jejich pleti prospívá.

„Atraktivní v každém věku“ je mottem všech žen, které nejsou lhostejné k sobě samým. 
Díky propojení zdánlivě odlišných odvětví krásy, zdraví, životního stylu a high-tech technologií se cítí atraktivní a sebevědomé. 
Provázíme ženy na cestě k jejich přirozeně zdravé pleti. Spolu s kosmetikou Age Attraction.

PEČUJEME O VÁS

Výjimečné výsledky vyžadují výjimečné produkty

Prémiová přírodní kosmetika Age Attraction

Extrakty z rostlin

Kombinujeme lékařské a estetické výrobky a používáme vysoce účinné přírodní extrakty, které nám umožňují kombinovat výhody tradiční mezoterapie s estetickými transdermálními aplikačními systémy bez použití jehly.
High-tech kosmetika Age Attraction

High-tech technologie

Pro výrobu naší přírodní kosmetiky používáme jen ty nejmodernější dostupné technologie a postupy. To vše v souladu s přírodou, v prémiové kvalitě „made in Germany“. High-tech kosmetika Age Attraction.
Prémiová přírodní kosmetika Age Attraction

BIO kvalita

Naše produkty jsou čistě organické. Na ingredience a jejich kvalitu, klademe ten největší důraz a používáme pouze suroviny s certifikací BIO kvality.
Veganská kosmetika Age Attraction

Veganská kosmetika

Veganství není jen módní výstřelek. Zvířata milujeme a jsou nedílnou součástí našich životů. Je pro nás tedy naprostou nutností, používat produkty v souladu s jejich ochranou.
Koncentrovaná kosmetika Age Attraction

Koncentráty nejvyšší kvality

Kosmetické výrobky Age Attraction obsahují cenné složky v koncentracích, které jsou výrazně vyšší ve srovnání s mnoha jinými. Dokonce i o několik tříd dražšími liniemi péče o pleť.
Prémiová přírodní kosmetika Age Attraction

Bez konzervantů a přísad

Speciální receptura s výjimečně vysokou koncentrací účinných látek a balení do bez vzduchových flakonů, nám umožňuje vyrábět produkty bez konzervačních a přidaných látek jako u běžné kosmetiky.

Age Attraction

prémiová přírodní kosmetika
Přinášíme ženám prémiovou kvalitu „made in Germany“ v BIO kvalitě i VEGAN.

Kosmetika je balena do bez vzduchových flakonů z recyklovaného materiálu, vyrobená z účinných extraktů z rostlin a olejů ve spojení s high-tech technologií a silou bio stimulačního laseru.
I vy tak můžete živit svou pleť hodnotnými surovinami. 
Vyzkoušejte na vlastní kůži, co znamená být „atraktivní v každém věku“

Age Attraction

máme pro vás řešení
Naším posláním je, učit ženy které o to stojí, správně o svou pleť pečovat. Vysvětlíme vám, jaké složky pleti prospívají a které jí naopak škodí. A především, že nedílnou roli v tom, jak působíme navenek hraje sebeláska. Poskytujeme pravdivou výpověď o tom, jak pleť funguje. Přinášíme odpovědi na otázky, které nám na žádné klinice estetické chirurgie neřeknou.

Mějte se krásně, mějte se rády a buďte atraktivní v každém věku.

STARÁME SE O VAŠI KRÁSU

Petra Součková Age Attraction Prémiová přírodní kosmetika

PETRA SOUČKOVÁ

KATEŘINA SOUČKOVÁ

V kosmetickém byznysu se pohybujeme od roku 1994. Zprvu se naše pozornost zaměřovala na téma manikúry a pedikúry v projektu „stále krásné nehty“ a vše kolem zařizování kosmetických salonů. Postupně jsme rozšířily naši nabídku o další oblasti péče o ženy a zevnějšek. Zlomový byl pro nás rok 2015, kdy jsme veškeré naše úsilí věnovaly vybudování stabilního zázemí pro naší práci a místo pro naše klienty v showroomu v Říčanech u Prahy.
Za 25 let jsme nasbíraly hodnotné informace, zkušenosti a know how. Především díky exklusivní spolupráci s předními německými výrobci kosmetiky a pravidelnou účastí na zahraničních seminářích a veletrzích.
Petra, majitelka firmy Catherine Nails Collection, se díky svým letitým zkušenostem v byznysu s kosmetikou věnuje marketingu. Katka díky magisterskému studiu komunikace a NLP získala bohaté zkušenosti s předáváním hodnotných informací formou jemného propojení mysli a ženskosti. 
Stále a s nadšením se učíme nové věci a s otevřeností sdílíme nasbírané zkušenosti s dalšími ženami. I vy tak z našich vědomostí můžete čerpat a ušetřit si mnohá překvapení z nenaplněných očekávání.

Napište si o slevu na Váš první nákup

Copyright © 2004 - 2022 Catherine Nail Collection s.r.o.
design by 
Greatex
arrow-up-circle