S námi teď a tady

petra součková vážka

Máme nový web ;o)

jmenuje se Petra Součková, a v logu je vážka …

Vážka je v hmyzí říši tím nejkrásnějším živočichem, a pro člověka je symbolem znovuzrození, obnovy, moudrosti a pomáhá plnit naše sny.

O tom, že potřebujeme nový eshop jsme s dcerou věděly už dávno. Pečlivě jsme naslouchaly našim zákazníkům, a postupně začaly jejich výzvy následovat. Rozšířily jsme naší nabídku a k nehtové kosmetice přibraly ještě další, tentokrát pleťovou kosmetiku a staly jsme se i jejím výhradním distributorem.

Na našich stránkách se můžete inspirovat nebo se propojit přímo do nákupního košíku.

Eshop je největší částí našeho nového webu. Je opravdu velmi uživatelsky příjemný a intuitivní, se všemi technickými vymoženostmi, jakými jsou platební brána, volba doručení, akceptace slev apod. Rozdělili jsme ho do přehledných kategorií podle potřeb a vašeho zaměření, se dvěma cenovými hladinami pro koncové zákazníky a velkoobchod.

teď a tady – tak se jmenuje náš blog, kam budeme postupně přidávat další články, které si můžete vybírat podle témat. Určitě stojí za to, se do něj čas od času podívat (přijde vám  do mailu upozornění na nový článek) za krátko k němu přibude ještě herbář.

Ženy v Catherine – dozvíte se něco o nás, co jste možná nevěděli, pro profesionály postupně vypracujeme na stránce partnerství – výukové sekce. Showroom a salon – co vše od nás můžete čekat, a na co se těšit. Zde se můžete např.objednat na konzultaci nebo si rezervovat své místo na náš společný „holčičí den“. Nově také můžou naši profesionálové využít konzultace a mentoring pro rozvoj svého podnikání.

V našem showroomu jsme začaly postupně budovat prostředí, ve kterém se pořádají krom kosmetických rituálů a školení i módní dny. A tak se na krátko změní v atelier, ve kterém najdete kolekce italské módy, jen bez naducaných stojanů. Tím jsme vytvořily pod jednou střechou zázemí ženám, které v dnešní době bojují s časem, a tak uvítají vše pěkně ucelené.

Máme před sebou ještě dlouhou cestu, než bude vše úplně hotové. To však už budou jen třešničky na dort, a tím jsou výuková videa, eBooky a úplně na konec i členské sekce pro frekventanty našich připravovaných online kurzů. Zůstaneme tak společně na křídlech vážky propojeni vždy a všude.  

Mějte se rády, používejte jen ty nejkvalitnější materiály a suroviny, vzdělávejte se a dělejte si radost. Sebeláska je nejdůležitější v životě ženy, a my na to tak rády zapomínáme. Děkuji vám, že jste dočetli až sem, a těším se, že se na tyto stránky budete s chutí vracet pro inspiraci.

Vaše Petra

Petra SoučkováPetra Součková logo
Copyright © 2004 - 2022 Catherine Nail Collection s.r.o.
design by 
Greatex
arrow-up-circle