S námi teď a tady

petra součková vážka

Chanklas by Simone Herrera

Mnoho lidí miluje výrobky, vyrobené řemeslným způsobem. Patří k našim tradicím, a přesto se stále častěji stává tento způsob výroby raritou: ručně vyráběné…

 A na to je tým firmy Simone Herrera obzvláště hrdý.

Sandále Simone Herrera jsou láskyplně vyšívané, a každý model uvedený na trh prošel rukama zručných vyšívaček.

Aby naši zákazníci měli dobrý pocit: platforma je vyrobená z vysoce kvalitního kaučuku, díky kterému jsou tyto boty obzvláště odolné, nemění svůj tvar a jsou barevně stálé. Zákazník tak má jistotu, že bude mít model vyrobený s láskou.

Ozdobné pásky Swarovski: Existuje celá řada ozdobných prvků, od skla a kamínků různých barev až po perly. Exklusivní kolekce flip flop jsou zdobené především kamínky Swarovski, které jsou k pásku ručně přišívané. Každý kámen má svou fazetu, a je tak velmi stabilně připevněn k pásku.

Každý rok v novém: Žádná z kolekcí není vyráběna sériově. Jednotlivé modely jsou tak v omezeném množství k dispozici do vyprodání zásob. Každoročně v říjnu tak přichází na scénu nová kolekce na rok následující. Kromě láskyplně navržené obuvi najdete v designové řadě mimořádné tašky, které lze ideálně kombinovat s modely obuvi. V sortimentu Simone Herrera naleznete sportovní, elegantní a unikátní kolekce.

Nově spuštěný internetový obchod:  nabízí mnoho různých modelů, a vyhoví tak různému vkusu i příležitosti. Každý model „Chanclas“, jak je láskyplně nazýván (výraz ze španělštiny) je jedinečný ať už na pláži, v bazénu, při nakupování nebo na večírcích. Tyto jedinečné sandály jsou okouzlující všude! Léto si bez žabek nedokáže představit asi žádná žena, ale také v zimě tvoří dobrou společnost pro wellness dny nebo víkendy. Pokud chcete uniknout nízkým teplotám, sbalte je s sebou na zimní dovolenou.

Kvalita na prvním místě: na rozdíl od mnoha jiných dodavatelů, při výrobě sandálů Simone Herrera je pozornost věnována vysokému podílu gumy, což způsobuje, že boty vypadají na první pohled kvalitněji než často levnější modely z Asie, kde často pracují s „levnou“ a někdy škodlivou gumovou pěnou. Pokud si zakoupíte Chanclas od Simone Herrera, můžete se spolehnout na odpovídající kvalitu.

Přejeme vám, ať vás na vaší cestě vždy doprovází k pohodlí a pohodě.

Vaše Petra a Katka

P.S. dobrá zpráva: „ …  už nebudete mít nikdy obarvené paty … ;o)) „

Petra SoučkováPetra Součková logo
Copyright © 2004 - 2022 Catherine Nail Collection s.r.o.
design by 
Greatex
arrow-up-circle