Catherine Nails
„Stále krásné nehty“ je mottem všech žen, které stejně jako my, touží mít nehty krásné a zdravé. Tuto myšlenku s námi sdílí mnoho parádnic, včetně profesionálních manikérek, které důvěřují kvalitě Catherine Nails.

Učíme manikérky dělat své řemeslo tak, aby bylo jejich úsilí po zásluze odměněno.
Provázíme ženy na cestě k jejich vysněným nehtům.
Prémiová kvalita

Prémiová kvalita

Před tím, než uvedeme na trh naše produkty, testujeme je ve vybraných salonech a ladíme je do posledního detailu.
Inovativní produkty

INOVATIVNÍ PRODUKTY

Reagujeme na potřeby trhu a zákazníků a držíme krok s dobou. Proto jsme v péči o nehty vždy o krok napřed.
Trendy barvy

TRENDY BARVY

V našich lacích na nehty se promítají nejnovější módní trendy z kolekcí vyhlášenách módních návrhářů.
Přírodní složky

přírodní složky

V našich pěstících produktech najdete ty nejvybranější složky, které nám dává matka příroda. Pro zdraví pokožky i nehtů.
Ochrana nehtů

Ochrana nehtů

Nejčistší materiály bez škodlivin a ropných derivátů zaručují maximálně šetrný přístupem k vašim nehtům.
Komfortní nanášení

komfortní nanášení

Odolné a přitom tak tenké, krásné a přirozené nehty na pohled. Benefity Catherine Nails, které ženy tak často vyhledávají.
Značka s tradicí

značka s tradicí

Catherine je na trhu od 1979. Jsme jedna z nejuznávanějších firem. Víme o péči o nehty vše. Naše zkušenosti jsou nenahraditelné..
Vyrobeno v Německu

vyrobeno v německu

Naše produkty jsou pravidelně kontrolovány, nesou patenty a jsou certifikovány přísnými německými normami.
Certifikace

Certifikace

Produkty Catherine jsou pravidelně oceňovány v „Best Beauty Products Awards“ a mají certifikaci TÜV a CE.

Aktuálně na scéně

Vždy hezky po ruce

Vždy hezky při ruce

Malé praktické balení 2GO přípravků, které vás bude doprovázet na vašich cestách nejen za zážitky, ale třeba i v autě nebo na pracovním stole.
Vybrat si můžete některý z našich travel set balíčků, pro péči o ruce nebo o nohy.
Péče která neomrzí

Péče, která neomrzí

Aktuálně doporučujeme pro ošetření pokožky nejen rukou, ale i celého těla náší VEGAN sérii „matcha care“ s obsahem pravého matcha čaje. 
Peeling dokonale odstraní pomocí mořské soli a olivového oleje odumřelé buňky na kůži, sérum s obsahem vitamín E dokonale prostoupí do hloubky kůže a lotion s obsahem bambuckého másla pokožku dokonale hydratuje. Navíc vás ohromí jeho dokonalá čistá vůně.
Catherine Nails trendy nehty

Barvy tohoto léta

Co by byla dokonalá manikúra, bez trendy odstínu laku na nehtech.
Allure kolekce odstínů pro jaro/léto 2020 se nese v duchu květinových tónů s příměsí luxusního zlatavého odlesku. Kombinace jemné fialkové, fuchsiové nebo cyklamen růžové, s jemným podtónem oranžové.
S touto kolekcí barev budou vaše nehty brilantně zářit.

Ženy v Catherine

Petra Součková

PETRA SOUČKOVÁ

MAJITELKA FIRMY
Od roku 1994 nail designer, každoročně zahraniční semináře osobního rozvoje, 2006 personalistika „Struktogram“, 2010 NLP, 2011 koučink komunikace pro týmy, 2015-2017 studium školy Intermezzo obor návrh a realizace interiérů, 2019 online marketing.

KATEŘINA SOUČKOVÁ

SALES MANAGER
Své dětství strávila ve firmě, kompletací katalogů, lepením obálek, přípravou vzorníků, pomocí při realizaci veletrhů atd. Během svého studia na vysoké škole pracovala v HR oddělení Coca Cola. 2011 ukončila magisterské studium, a od té doby aktivně prohlubuje marketing a komunikaci se zákazníky.
Nejsme žádní nováčci
V kosmetickém byznysu se pohybujeme od roku 1992 a od roku 1994 zastupujeme firmu Catherine Nail Collection na českém i slovenském trhu.
Naše pozornost je zaměřena na téma manikúry a pedikúry v projektu „stále krásné nehty“ a všeho kolem vedení a vybavování kosmetických salonů.
V našich kurzech vedeme frekventanty směrem k efektivnímu podnikání tak, aby dělali nehty hlavou a nestali se z nich pouhé „nehtařky.
Z našich studentek jsou „nehtové designerky“, které dělají své povolání s rozumem a ohledem na zachování potřebné kvality.

Chanklas by Simone Herrera

Mnoho lidí miluje výrobky, vyrobené řemeslným způsobem. Patří k našim tradicím, a přesto se stále častěji stává tento způsob výroby raritou: ručně vyráběné…  A na to je tým firmy Simone Herrera obzvláště hrdý. Sandále Simone Herrera jsou láskyplně vyšívané, a každý model uvedený na trh prošel rukama zručných vyšívaček. Aby naši zákazníci měli dobrý pocit: platforma […]
Celý článek

Atraktivní v každém věku

Zamilovala jsem se do kosmetiky, která mi poprvé v mém životě ukázala, jak může moje pleť vypadat. Do té doby jsem sice používala velmi kvalitní přípravky, ale moje pigmentové skvrny a černé tečky na nose mojí dcery, ne a ne nás opustit. A vrásky..? No, i injekce jsem zkusila, ale efekt nic moc. Tři měsíce […]
Celý článek

Historie značky Catherine

je tomu již mnoho let, co jsem poznala jednu úžasnou ženu, která mi navždy změnila život. Ženu, která se stala mou učitelkou, průvodkyní a stala se také součástí mé rodiny. V tomto článku jsou uvedeny jen základní milníky z historie značky, a já jsem je pro vás sepsala podle originálu, který je uveřejněn na oficiálních […]
Celý článek

Napište si o slevu na váš první nákup

Copyright © 2004 - 2022 Catherine Nail Collection s.r.o.
design by 
Greatex
arrow-up-circle