S námi teď a tady

petra součková vážka

Atraktivní v každém věku

touha všech žen napříč planetou

Zamilovala jsem se do kosmetiky, která mi poprvé v mém životě ukázala, jak může moje pleť vypadat. Do té doby jsem sice používala velmi kvalitní přípravky, ale moje pigmentové skvrny a černé tečky na nose mojí dcery, ne a ne nás opustit. A vrásky..? No, i injekce jsem zkusila, ale efekt nic moc. Tři měsíce mě bolela hlava…

V dubnu 2019 jsem poprvé poznala paní Alexandru, a navštívila jí v jejím institutu. Byla to více méně náhoda, že jsme se poznaly, a já jsem si ze zvědavosti odvezla s sebou domů krom informací o BIO kosmetickém průmyslu i několik produktů na vyzkoušení. O měsíc později jsem už byla přihlášená na školení, které pro nás Alexandra individuálně uspořádala, a pak během několika měsíců ještě několikrát.

Seznamte se s paní Alexandrou a naší společnou vášní.

Age Attraction GmbH je bavorská společnost, konkrétně Mnichovská manufaktura, která vyrábí exkluzivní kosmetické výrobky od roku 1996 pod vedením doktora medicíny a manžela kosmetičky paní Alexandry Kopold-Schütz.

Tyto produkty pochází výhradně z oblastí kolem Mnichova, konkrétně od jezera Chiemsee. Z oblasti v podhůří Alp, od jezera které je velké jako moře a čisté jako křišťál.  Suroviny pro jejich výrobu se získávají pouze v Evropě, takže zdroj a zpracování lze sledovat mimo jiné na portálu Cosmetic Analysis. Toto je jediný způsob, jak zaručit dokonalou kvalitu a čistotu použitých surovin.

Jsme schopni nabídnout zákazníkům výrobky, které jsou 100% šetrné k životnímu prostředí, hypoalergenní a jsou prostřednictvím prvotřídní kvality jistotou čistoty a kvality použitých surovin. Bylo zapotřebí roky výzkumu, aby bylo možné vyvinout účinnou kosmetiku s nejvyšší možnou koncentrací, a vhodným způsobem zpracováním pro zachování maximálních účinků.

V roce 2008 uvedla společnost Age Attraction na trh své první produktové řady – a ve stejném roce byla společnost prohlášena "kultovní značkou" Bavorska.

Age Attraction je dnes jedním z lídrů mezi výrobci kosmetických přípravků s aktivními složkami. Zkušené kosmetičky vědí, že  optimální výsledky ošetření mohou dosáhnout pouze pomocí vysoce kvalitního materiálu.

Bio Medical Meso-Laser je jeden z nejpřesvědčivějších aktivních konceptů vůbec - pokud jde o sofistikované kosmeticko-estetické ošetření za použití přístroje.

Koncept léčby mezo / laserem a produkty pro ošetření mezo / laserem jsou velmi specifické a vyvíjené se spoustou zkušeností pro jejich aplikaci.

Mesoporace nepodléhá žádným módním trendům! Jedná se o aplikaci, kterou lze použít vždy, a je jedním ze základů pro dlouhodobě udržitelný vzhled, vitalitu a kvalitu pokožky.

Metoda elektroporace se nesmí srovnávat se známými systémy ionoforézy, radiofrekvence nebo ultrazvuku:  (více zajímavostí o rozdílech v přístrojové kosmetice se dozvíte v našem připravovaném článku)

Náš přístroj byl vyvinut na základě mnohaletých zkušeností a kompetencí německé biomedicínské inženýrské laboratoře, ve spolupráci s lékaři, univerzitními nemocnicemi a terapeuty na vysoké úrovni. Při vývoji tohoto zařízení pro inovativní, neinvazivní řešení v oblasti estetických lékařských aplikací byl kladen důraz na použití nejnovějších technologií a vysoce kvalitních komponent.

u nás nehledejte

  • invazivní ošetření jako je agresivní chemický peeling a techniky omlazování např. jehličkování, dermabraze apod.
  • minerální oleje a jiné ropné deriváty, jako jsou parabeny, PEG, parafíny, vazelína, silikony, barviva, umělé vůně aj. + vedlejší nežádoucí účinky a nesnášenlivost
  • efekt pouze na povrchu pokožky
  • živočišné suroviny = kuřecí a hovězí kolageny

Početné spolupráce s odbornými ústavy, lékaři, lékárnami, SPA a klinikami krásy dokazují úspěch této kosmetiky především v Německu, Rakousku a Maďarsku. Od roku 2019 také v Čechách.

Tolik ve stručnosti ze základní filozofie této kosmetiky.

Jsem vděčná, že jsem dostala tuto možnost, a spolu s mojí dcerou můžeme ženám v Čechách pomáhat navracet přirozenost a vitalitu jejich pleti. Zdravá pleť je totiž základ pro její další fungování. A protože jak jsem psala, bývala jsem i já ta, která chce efekt hned, mohu s čistým srdcem říct, že i když jsem bojovala s vráskami, které sice na nějaký čas díky injekcím zmizely, moje pleť nevypadala atraktivněji. Vrásky ne - fleky ano. Takže jsem opět spokojená nebyla.

Teď je situace taková, že mám pleť krásně čistou, viditelně zdravou a pěstěnou, a tak mi moje vrásky už přestaly vadit a naučila jsem se s nimi žít. S použitím meso/laseru jsou moje vrásky o poznání menší. Teda pokud nemluvíme o těch mimických. Bez nich bych asi vypadala jako „holka z plakátu bez výrazu

 Stalo se to proto, že moje pozornost už nesměřuje směrem ven, ale dovnitř.

A tím je ta sebeláska, o které píšu v úvodním profilu o Age Attraction na stránce našeho webu.  

Přeji vám krásný den, a mějte se rádi ❣️ 

Petra

Petra SoučkováPetra Součková logo
Copyright © 2004 - 2022 Catherine Nail Collection s.r.o.
design by 
Greatex
arrow-up-circle